-99%
98 na zalihama
98 na zalihama
Xiaomi kamera spoljna CW300 – TEST
Originalna cena je bila: 7.700 rsd.100 rsdTrenutna cena je: 100 rsd.
-
Svež i jasan 2,5K video (2560 × 1440) — zahvaljujući 4 MP senzoru i širokoj blendom f/1.6 pruža oštre i jako detaljne snimke čak i pri zumiranju Xiaomi UKMi Srbija.
-
Pametno noćno snimanje u boji — kamera ima dve infracrvene (850 nm) i dve bele LED svetiljke. Bele se automatski pale kada prepozna ljudski pokret, omogućavajući snimanje u boji čak i po mraku
Procena vremena isporuke: 2 -3 radna dana za dostavu.
Besplatna dostava : Za sve porudžbine preko 8000 rsd.
Kupon kod „welcome“ za popust od 10% na vašu prvu porudžbinu.
Garancija sigurne kupovine:
Opis
Opis
Xiaomi kamera spoljna CW300
Ključne karakteristike:
- Žičana + Wi-Fi dvostruka mreža
- Zvučni i vizuelni alarm
- Al detekcija ljudi
- Dvosmerna funkcija glasovnog poziva
| Glavne karakteristike | |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Noćno snimanje | Yes |
| Detektovanje pokreta | Yes |
| Mikrofon | Yes |
| Napon | 12V⎓1A |
| WiFi | Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| SD card | Yes |
| Opšte | |
| Tip proizvoda | Spoljne kamere |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 168 x 100 x 123mm |
| Težina | 487g |
| Radna temperatura | -30°C to 60°C |
| Originalni naziv | Xiaomi Outdoor Camera CW300 |
| Aplikacija | Mi Home/Xiaomi Home; Google Home, Akexa |
| Deklaracija | |
| Uvoznik | PC Centar d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| color | Brown, Crna, Sea Blue |
|---|---|
| objektiv | 2.8 mm, 4.4 mm, USB-C |
| rezolucija | 8 MP |
Besplatan povraćaj u roku od 14 dana
Besplatna dostava za porudžbine preko 8000 RSD







Marko
Kamera je stvarno dobra za ovu cenu. Slika je jasna i danju i noću, a posebno mi se sviđa što ima opciju snimanja u boji i kad je mrak. Instalacija je jednostavna, aplikacija radi bez problema i obaveštenja stižu odmah.