4 na zalihama
4 na zalihama
Xiaomi Pametna kamera C700
Xiaomi Smart Camera C700 je 4K pametna kamera sa 8 MP senzorom, 360° rotacijom i jasnim noćnim prikazom. Ima detekciju ljudi, kućnih ljubimaca i zvukova, šalje obaveštenja na telefon i omogućava dvosmernu komunikaciju. Sočivo se može fizički zatvoriti radi privatnosti, a sve snimke čuva lokalno ili u cloudu. Idealna je za nadzor doma, ali je namenjena za unutrašnju upotrebu.
Opis
Xiaomi Pametna kamera C700
Ključne karakteristike:
- Rezolucija: 3840 x 2160
- Al kordinisana detekcija pokreta
- Dvosmerna funkcija glasovnog poziva
Tehničke specifikacije
| Glavne karakteristike | |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| Noćno snimanje | Yes |
| Detektovanje pokreta | Yes |
| Mikrofon | Yes |
| Napon | 5V⎓2A |
| Ugao kadra | 110° |
| Horizontalni ugao | 360° |
| WiFi | Wi-Fi lEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4 GHz/5 GHz,Bluetooth 5.3 |
| SD card | Yes |
| Opšte | |
| Tip proizvoda | Unutrašnje kamere |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 82 x 82 x 130mm |
| Radna temperatura | -10°C to 40°C |
| Originalni naziv | Xiaomi Smart Camera C700 |
| Aplikacija | Xiaomi Home |
| Deklaracija | |
| Uvoznik | PC Centar d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |
Dodatne informacije
| color | Orange-Black, Sea Blue-Black, Silver |
|---|---|
| rezolucija | 8 MP |
| objektiv | 4 mm, 6.35mm, USB-C |






